Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Satall - Liściasta
Liściasta 104, 91-357 Łódź
Kontakt mailowy
sprzedaz@satall.pl
Kontakt telefoniczny
Salon (42) 616 24 44
Serwis (42) 616 24 41
(42) 616 24 42
Samochody używane 660 990 790

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt. 9:00 - 18:00
sb. 9:00 - 14:00

Serwis
pn. -pt.: 8:30 - 17:00
sb. 9:00 - 13:00

 

Salon


Salon Sprzedaży
42 616 24 44
42 640 96 12
sprzedaz@satall.pl

 

Reprezentant Handlowy - Rafał Lewański
739 055 111
r.lewanski@satall.pl


 

Reprezentant Handlowy - Piotr Jaszczak
786 126 111
p.jaszczak@satall.pl



 Reprezentant Handlowy - Julita Klimczak
660 202 204
j.klimczak@satall.pl


Kierownik działu handlowego - Przemysław Malinowski
602 877 766
p.malinowski@satall.pl



Koordynator Działu Handlowego - Joanna Gondek
533998369
j.gondek@satall.pl



Dział Marketingu - Joanna Gondek
 533 998 369
j.gondek@satall.pl 



Specjalista ds. Ubezpieczeń  - Magdalena Lewandowska
604 411 478
m.lewandowska@satall.pl



Specjalista ds. Ubezpieczeń  - Zuzanna Bednarek-Fryca
795 078 888
z.bednarek@satall.pl



Serwis

(42) 616 24 41, (42) 616 24 42 , (42) 658 03 23, (42) 646 24 15
serwis@satall.pl



Kierownik Serwisu i Działu Części Zamiennych - Grzegorz Markowski
g.markowski@satall.pl


 

Doradca Serwisowy - Radosław Wierzbowski
575 393 666
r.wierzbowski@satall.pl



Doradca Serwisowy - Marcin Smołuch
608 662 292
m.smoluch@satall.pl

 
 

Samochody używane

Reprezentant Handlowy - Tomasz Sędzicki
660 990 790
t.sedzicki@satall.pl



Dział części zamiennych i akcesoriów

Specjalista ds. Sprzedaży Części
Zamiennych i Akcesoriów 
- Robert Baran
662 199 855
(42) 616 24 55
czesci@satall.pl


Specjalista ds. Sprzedaży Części
Zamiennych i Akcesoriów - Krzysztof Otorowski
664 912 603
(42) 616 24 55
k.otorowski@satall.pl


 

Serwis blacharsko - lakierniczy

tel.(42)616 24 48
powypadkowe@satall.pl 

 

Kierownik Serwisu Blacharskiego - Lakierniczego - Piotr Armacki
791 476 333
powypadkowe@satall.pl


 

Specjalista ds. Likwidacji Szkód - Adam Bek
604 412 253
powypadkowe@satall.pl

 

 

 

 

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Joanna Smoleńska - inspektorochronydanych@satall.pl